Міжнародна наукова конференція "П’яті Колессівські читання (приурочені 115-й річниці початку звукового документування фольклору в Галичині)"

Дата проведення: 23–24.10.2015
Місце проведення: Кафедра української фольклористики імені академіка Філарета Колесси. Львівський національний університет імені Івана Франка. вул. Університетська, 1, ауд. 345 (Головний корпус Університету)
Філарет Колесса

Восени 2007 року Кафедра української фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського національного університету імені Івана Франка започаткувала Колессівські читання на пошану видатному збирачеві, транскриптору й дослідникові усної народної традиції Філаретові Колессі.

Для виступів у Читаннях організаційний комітет запрошує знаних фольклористів з України та зарубіжжя. До роботи в засіданнях, участі в дискусіях і форумі запрошуємо також усіх зацікавлених.

23 жовтня 2015 року

Кафедра української фольклористики імені академіка Філарета Колесси планує провести

П’ЯТІ КОЛЕССІВСЬКІ ЧИТАННЯ,

приурочені 115 річниці початку звукового документування фольклору в Галичині

На цьогорічних Колессівських читаннях пропонуємо порушити проблематику аудіовізуального документування фольклору у таких аспектах:

• історія, методика і практика аудіовізуального документування фольклорних явищ;
  • історія та сьогодення аудіовізуальних фольклорних архівів;
  • аудіовізуальні фольклорні документи: проблеми збереження, опрацювання, використання.

(Програма Читань)