Новини

Презентація фольклористичної студентської експедиції Кафедри української фольклористики імені акад. Філарета Колесси

05.11.2018 | 21:15

У середу, 7 листопада 2018 року, о 18.00 год. в аудиторії 312 (конференцзал філологічного факультету Львівського університету імені Івана Франка)
відбудеться презентація здобутків фольклористичної студентської експедиції
“Фольклорна традиція Бойківщини (околиці Старого Самбора і Славського)” (червень-липень 2018 року)
Цьогорічна експедиція  – це вже друге польове дослідження, яке відбувається у рамках спільного дослідницько-популяризаційного проекту Кафедри української фольклористики імені академіка Філарета Колесси Львівського університету імені Івана Франка та Львівського товариства “Бойківщина”. Ініціатором проекту виступив Андрій Німець, голова товариства “Бойківщина” (м. Львів). Фольклористичну експедицію організували і провели викладачі...

Навчальна поїздка студентів-словакістів у Братиславу (Словацька Республіка)

19.10.2018 | 16:38

З 9 по 11 жовтня 2018 року студентки-словакістки 4 курсу та викладачі кафедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького філологічного факультету перебували у м. Братиславі (Словацька Республіка). Програма навчальної поїздки була насиченою та цікавою.

Конференція «Збіґнєв Герберт – Князь Поетів. У двадцяту річницю смерті Великого Львів’янина»

09.10.2018 | 15:33

8 вересня 2018 р. у Львівській національній науковій бібліотеці України імені Василя Стефаника в рамках «Діалогу двох культур – 2018» відбулася конференція «Збіґнєв Герберт – Князь Поетів.
В двадцяту річницю смерті Великого Львів’янина».

Зустріч студентів-словакістів з головою Уряду словаків, які проживають за кордоном

04.10.2018 | 16:54

18 вересня 2018 року філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, зокрема кафедру слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького, з офіційним візитом відвідав голова Уряду словаків, які проживають за кордоном пан Ян Варшо.