Дорогі викладачі та студенти! Щиро вітаю Вас із Різдвом Христовим і Новим роком!

28.12.2016 | 17:37

Нехай сакральна мить святвечірнього дива наснажує Вас непохитною вірою й оптимізмом, а освячена багатовіковою традицією життєствердна мелодика дзвінкоголосих колядково-щедрівкових переливів у поєднанні із надпотужною енергетикою віншувальних словесних оберегів уздоровлює Дух, додає впевненості у власних силах, благословляє на добрі вчинки і для домашнього вогнища, і для загального добра!

Хай неповторна, благословенна Господнім одкровенням атмосфера Торжества Святого Збору не покидає Ваших домівок і сердець, дарує чуття єдиної родини, додає певності на шляху поступу!

Нехай те непередбачуване дійство, що його учасником без власної волі стала Україна, поверне до класичного вертепного сценарію і дарує звитяжну перемогу ангельських Воїнів світла та добра над темною іродовою силою!

Христос рождається!

Славімо Його!