Переможці Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова і література»

02.03.2018 | 18:38

Визначено переможців Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова і література»

Нещодавно, 27 лютого 2018 року, у вівторок, на філологічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся Перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 навчального року зі спеціальності «Філологія. Українська мова і література».

Цьогоріч узяти участь у ній зголосилося 32 студенти, серед яких – представники різних філологічних спеціальностей: україністи, полоністи, славісти та сходознавці. Слід відзначити активність і завзятість цьогорічних першокурсників філологічного факультету, яких була переважна більшість.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року зі спеціальності «Філологія. Українська мова і література» стали:

1. Тереза Багай (ФЛу-35) – І місце
  2. Дарія Закревська (ФЛу-15) – ІІ місце
  3. Олеся Кіцанюк (ФЛу-15) – ІІІ місце

Журі ухвалило рекомендувати до участі у ІІ етапі Олімпіади, яка відбудеться в Києві, у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова, двох студентів, які зайняти 1 і 2 місця.

Деканат філологічного факультету щиро вітає переможців Олімпіади і бажає їм подальших успіхів.

Деканат філологічного факультету