Сьомі Колессівські читання

13.10.2019 | 07:49

25 жовтня 2019 року

Кафедра української фольклористики імені академіка Філарета Колесси проводить Сьомі Колессівські читання, приурочені до 200-ліття з дня народження Пантелеймона Куліша.

На цьогорічних Колессівських читаннях пропонуємо обговорити необхідність поглиблення мультидисциплінарних підходів у дослідженнях традиційної духовної культури.

Пропоновані аспекти обговорень:

• комплексність народознавчих студій Пантелеймона Куліша – романтична візія чи усвідомлена дослідницька методологія;
  • мультидисциплінарність і всебічність сучасних досліджень традиційної культури: розмивання усталених меж народознавчих дисциплін чи визнання природи дослідницького об’єкта;
  • системність наукових пошуків і науково-освітня бюрократія: що заради чого.

Для виступів у Читаннях організаційний комітет запрошує дослідників з України і зарубіжжя.
Засідання, дискусії та форум Читань відкриті для усіх зацікавлених.

Колессівські читання відбуватимуться у приміщенні Інституту франкознавства Львівського національного університету імені Івана Франка (адреса: Головний корпус Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Університетська, 1, кімната 305).

Детальніше на інтернет-сторінці Читань.