Відкрита лекція Ірини Забіяки «Сучасна чеська література: про війну, про вину і, звісно, про кохання»

28.02.2017 | 15:01

23 лютого 2017 року відбулася відкрита лекція к.ф.н. Ірини Забіяки (КНУ ім. Тараса Шевченка) «Сучасна чеська література: про війну, про вину і, звісно, про кохання». Студенти-славісти, а також їхні викладачі мали змогу довідатися про найновіші тенденції розвитку чеської літератури, про твори, які визначають сьогодні обличчя письменства Чехії.

Лекція була змістовною і захопливою, відчувалося, що Ірина Забіяка говорить про літературу, яку не просто чудово знає, але й любить. Свою любов до неї вона реалізує також і як перекладач: український читач вже мав можливість познайомитися з її перекладом роману І. Доускової «Гордий Будьщо». Розповідаючи про творчість чеських письменників, І. Забіяка проводила паралелі з українською літературою, вказуючи на певні паралелі й відмінності. Гостя нашого університету охоче відповіла на запитання присутніх і взяла участь у дискусії.

Дякуємо Ірині Вікторівні і сподіваємося на подальшу співпрацю!