Зустріч з азербайджанським істориком і вченим-релігієзнавцем, автором книги «Краса і гармонія в ісламі» Теймуром Атаєвим

13.12.2017 | 00:13

Запрошуємо студентів-сходознавців, викладачів та всіх охочих!

Теймур Октай огли Атаєв (нар. 1962) – азербайджанський політолог, релігієзнавець, публіцист. Директор з аналітичних проектів Бакинського громадського об’єднання «Ідрак», що діє на основі принципів поміркованості і толерантності та закликає до мирного співіснування, взаєморозуміння і діалогу мусульман між собою і з представниками інших релігій. Автор більше ніж 800 статей, розміщених як на інтернет-ресурсах, так і в друкованих виданнях Азербайджану, України, Росії, країн Центральної Азії, Європи і США. Серед них варто виокремити такі: «Міжрелігійний діалог і гордовитість», «Чи вдасться Кремлю розіграти мусульманську карту», «Помірний Іслам» чи поміркованість в Ісламі?», «Мусульмани України – найважливіший фактор суспільного життя країни (в контексті завершення V Школи ісламознавства)», «Агатангел Кримський про мусульманство і історичні перспективи Ісламу», «Папа Римський про взаємозв’язок віри і культури світу», «Музичні «12» через призму суфізму: Суфійські маками і хали в музиці» (у трьох частинах) і багато інших.

13 грудня 2017 року

Аудиторія 121 В