Сучасна українська література в англомовному перекладі: Марко Андрейчик

Дата проведення: 2018.09.17 о 13:30 год. в Головний корпус Львівського національного університету імені Івана Франка, вул. Університетська 1, ауд. 231.

17 вересня 2018 року (понеділок) відбудеться зустріч із др. Марком Андрейчиком та презентація англомовної антології сучасної української поезії “The White Chalk of Days” (Academic Studies Press, 2017).
Марко Андрейчик – адміністратор програми українських студій та викладач української літератури у відділі славістики Колумбійського університету в Нью-Йорку. Автор монографії “The Intellectual as Hero in 1990s Ukrainian Fiction” (University of Toronto Press, 2012), виданої в українському перекладі під назвою “Інтелектуал як герой в українській прозі 90-х років XX століття” (Піраміда, 2014).
Редактор та упорядник видання “The White Chalk of Days, the Contemporary Ukrainian Literature Series Anthology” (Academic Studies Press, 2017), де, поміж іншим, вміщені його переклади творів Грицька Чубая, Олега Лишеги, Мар’яни Савки, Андрія Бондаря, Віктора Неборака, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Тараса Прохаська, Івана Малковича, Василя Ґабора, Юрія Винничука, Олександра Бойченка та Люби Якимчук. Переклав одинадцять есеїв Юрія Андруховича для видання “My Final Territory: Selected Essays” (University of Toronto Press, 2018). Музикант, який разом з власним проектом “Їжак” записав три альбоми (1996, 1998, 2006), а також виступив із серією концертів.
Модерує Олена Галета.
Початок – о 13:30. Запрошуємо всіх охочих!