Кабінет літератури української діаспори імені Петра Ґоя

• Про підрозділ
  • Співробітники

Кабінет літератури української діаспори імені Петра Ґоя створено 1992 року за ініціативи Голови Фундації Українського вільного університету в США проф. Петра Ґоя на основі договору про співпрацю між Українським Вільним Університету і Львівським національним університетом імені Івана Франка. Згідно з рішенням Вченої ради університету від 5 грудня 2001 року (протокол № 7/12) Діаспорну бібліотеку філологічного факультету перейменовано в Кабінет літератури української діаспори та надано йому ім’я професора Петра Ґоя.

У Кабінеті зібрано унікальні видання, видані й опубліковані у середовищі української діаспори у до- й повоєнний час, а також деякі архівні матеріали.

Значну частину книжкового фонду кабінету становить художня, наукова література, мемуаристика, енциклопедії й довідники, періодичні видання (усього понад 16 тисяч примірників).

Фондами Кабінету користуються студенти, аспіранти і викладачі не лише філологічного факультету, а й інших факультетів та підрозділів університету, вищих навчальних закладів і наукових установ України.

З нагоди пам’ятних дат співробітники Кабінету оформляють книжкові виставки.

У планах роботи Кабінету створення електронного каталогу і тематичних картотек.

Співробітники

старший лаборантБУРКО Галинастарший лаборант