Доброчинний майстер-клас із писанкарства: ініціатива студентів-філологів

22.04.2022 | 13:15

21 квітня 2022 року команда Студради та Профбюро студентів філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка організували доброчинний майстер-клас із писанкарства. На подію зареєструвались 46 осіб.

Під час заходу майстриня Анна Білоус допомогла усім охочим відкрити для себе світ писанки. Впродовж події Анна також розповідала цікаві факти про символ українського Великодня. Варто зазначити, що останнім часом майстриня провела більше десяти майстер-класів для діток-переселенців, іноземної преси та жителів геріатричного пансіонату.

Майстер-клас мав не лише мистецьку, а й доброчину мету: під час заходу було зібрано 5 тисяч гривень, що будуть спрямовані у благодійний фонд «Повертайся живим».

Оля Полицька