До уваги студентів-сходознавців!

21.05.2020 | 13:14

Просимо до 6 червня зголоситися тим, хто заслужив додаткові бали за успіхи у науковій, громадській діяльності. Уважно розгляньте і заповніть подану нижче анкету!

ДОДАТКОВІ БАЛИ СТУДЕНТІВ ФІЛОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ( 2 сем. 2019-2020 н. р.)
Привіт, дорогий студенте!
У зв’язку з пандемією, ми працюємо онлайн! Тому для того аби отримати додаткові бали у цьому семестрі, тобі потрібно заповнити цю форму.
!!!!АЛЕ ЯКЩО ТИ ЧЛЕН СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ОРГАНІЗАЦІЇ, ТВОРЧОГО КОЛЕКТИВУ ЧИ СПОРТИВНОЇ СЕКЦІЇ, то подання про нарахування балів подає голова чи керівник. Тому звернись саме до них. Якщо ні, тоді ця форма саме для тебе!)
Важливо! Заяви можна подати до 6 червня 2020 року.
Академічна група ( приклад ФЛ_-31) *
Номер телефону *
За що нараховуємо тобі додаткові бали? *

Для підтвердження потрібно подати фото сертифікату, публікації чи іншого документу, що дає підставу нарахувати додаткові бали. *