Iný kraj – iný mrav або важливість інтеркультурної компетенції для успішного спілкування

27.10.2022 | 12:27

Для того, хто хоче вчитися, не існують перешкоди. Незважаючи на важкий час, який ми разом переживаємо, студенти-словакісти  продовжують поглиблювати свої знання зі словацької мови, літератури і культури.

26 жовтня 2022 року студенти-словакісти 2 курсу бакалаврського рівня освіти катедри слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького разом із доцентками катедри Зоряною Гілецькою і Лідією Ходою прослухали цікаву інформативну лекцію словацькою мовою  доцентки Яни Пекаровічової , директорки Центру словацької мови як іноземної (SAS) Університету Коменського (м. Братислава, Словаччина) на тему «Iný kraj – iný mrav, alebo interkultúrna kompetencia ako predpoklad úspešnej komunikácie».  Дякуємо організаторам, Відділенню словацької мови як іноземної Університету Матея Белли (Словаччина), за можливість взяти участь у цьому заході !