Науковий парк «Інновації та підприємництво»

06.10.2022 | 19:38
У нашому Університеті тепер можна знайти Науковий парк «Інновації та підприємництво», що є інноваційним інтерфейсом між власниками перспективних наукових розробок, фінансовими інституціями та реальним виробництвом, сприяючи інтеграції в межах тріади “освіта-наука-бізнес”
Науковий парк пропонує широкий спектр сертифікованих курсів та програм підвищення кваліфікації, до викладання яких залучаються успішні фахівці із досвідом практичної роботи у відповідній сфері.
Залежно від специфіки пропоновані сертифіковані курси та програми будуть корисними для представників бізнесу, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, освітян і науковців.
Більш детально ознайомитися із Науковим парком Львівського університету «Інновації та підприємництво» можна за покликанням: http://ihub.lnu.edu.ua/#main
А також підписуйтесь на соціальні мережі Ihub Science Park Lviv University:
Там уже можна знайти цікаві новини та анонси!