Про організацію освітнього процесу у новому навчальному році

01.09.2021 | 17:15

Шановні колеги!

До Вашої уваги – інформація Пресцентру про організацію освітнього процесу у новому навчальному році:

Відповідно до наказу Ректора № О-83 від 30 серпня 2021 року «Про організацію освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році» навчальний рік для студентів Університету розпочинається 1 вересня 2021 року в очному форматі.

Згідно з наказом, для студентів денної форми здобуття освіти дозволено проведення занять в аудиторіях, однак з дотриманням усіх санітарних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню повторних спалахів інфекції та забезпечення здоров’я і безпеки усіх учасників освітнього процесу. Натомість освітній процес для студентів заочної форми здобуття освіти буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

З наказом Ректора можна ознайомитися за посиланням.