Словацький розмовний клуб від «NBS Lviv»

27.11.2020 | 16:48

26 листопада 2020 року в рамках проєкту «NBS Lviv Speaking clubs» відбулася перша онлайн зустріч за участі представників компанії «Нестле Бізнес Сервіс Львів», студенток-словакісток 4 курсу кафедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького та доцента кафедри Ходи Л.Д.

Темою зустрічі була «Словацька кухня та бренди Nestlé Slovakia». Під час зустрічі студенти мали можливість зануритися в словацькомовне середовище, поглибити свої знання про традиційну словацьку кухню, поділитися зі співрозмовниками своїми улюбленими стравами, а також познайомитися з брендами «Nestlé Slovakia», розширивши свій світогляд завдяки цікавим презентаціям та перегляду відеороликів.

Програма розмовного клубу передбачає проведення щотижневих занять (на різноманітні цікаві теми), які спрямовані на розвиток і поглиблення навичків живого спілкування, подолання мовного бар’єру, збагачення лексичного запасу, вдосконалення рівня володіння словацькою мовою, а також обмін досвідом.

Кафедра слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького та студентки-словакістки висловлюють вдячність компанії «Нестле Бізнес Сервіс Львів» за пізнавальну зустріч, приємне й захопливе спілкування та розширення перспектив співпраці. З нетерпінням чекаємо наступних занять розмовного клубу.