Участь у засіданні Етнолінгвістичної комісії при Міжнародному комітеті славістів

14.12.2021 | 14:22

13 грудня 2021 року аспірантка кафедри польської філології Ольга Филипець узяла участь у етносемінарі, організованому Етнолінгвістичною комісією при Міжнародному комітеті славістів. Зустріч учених-етнолінгвістів, яка відбулася у змішаній формі, присвячено способам вираження почуттів, емоцій у польській мові жестів. Ця проблематика міститься у колі наукових інтересів дослідниці Маґдалени Дунай із Варшавського університету, яка на матеріалі Корпусного словника польської жестової мови представила учасникам доповідь на тему “Emocje w polskim języku migowym – perspektywa językoznawcza i antropologiczna”. У доповіді польська дослідниця зосередила увагу також на типології іконічних знаків як основи жестової мови. Результати досліджень і спостережень науковиці викликали жваве обговорення, у якому взяли участь засновник і очільник Люблінського етнолінгвістичного осередка проф. Є. Бартмінський, відома польська мовознавиця проф. Р. Ґжегорчикова та інші.