Участь у засіданні комітету польської мови за межами Польщі Ради польської мови

14.12.2021 | 14:40

13 грудня 2021 року львівські полоністки Алла Кравчук, Уляна Євчук, Ірина Бундза, Леся Біленька-Свистович, Христина Ніколайчук, Ольга Филипець прослухали доповідь проф. Бернарда Бремера на тему “Вплив віку на засвоєння і збереження польської мови як успадкованої у Німеччині”, яка відбулася в межах онлайн-засідання комітету польської мови за межами Польщі Ради польської мови. В обговоренні доповіді, що представила психолінгвістичні, соціолінгвістичні і граматичні аспекти успадкованої польської мови в Німеччині, взяли участь відомі польські мовознавці – Анна Домбровська і Анна Журек із Вроцлавського університету, Владислав Мьодунка і Анна Серетни з Ягеллонського університету,, Пьотр Гарнцарек і Пшемислав Гембаль із Варшавського університету та ін.