Участь в I Міжнародному форумі експертів «Польща – Україна: нові виклики у сфері освіти і культури”

01.12.2022 | 15:34

Завідувачка кафедри польської філології Алла Кравчук на запрошення колег-полоністів із Педагогічної академії в Кракові (Польща) взяла участь 29 листопада 2022 року в I Міжнародному форумі експертів «Польща – Україна: нові виклики у сфері освіти і культури”, виголосивши доповідь «Українські студенти-полоністи в системі освіти: виклики у воєнний час». Міжнародний форум став платформою для обговорення різних аспектів мовної політики й освіти у час військової агресії Росії в Україні. За задумом організаторів, який схвалили учасники, форум стане циклічним і виконуватиме роль майданчика для обговорення і вирішення різних питань співпраці українських і польських закладів освіти.