Відійшов у вічність доц. Іван Михайлович Тепляков

02.03.2022 | 11:24

Шановні колеги, сьогодні відійшов у вічність наш співробітник, кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології, багаторічний працівник Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Михайлович Тепляков. Іван Михайлович народився 2 січня 1939 року, у 1966 році закінчив філологічний факультет Львівського університету, у 1983 р. захистив кандидатську дисертацію. Протягом своєї тривалої роботи у закладі вищої освіти викладав курси графіки та орфографії чеської мови, морфології, синтаксису, лексикології, низку спецкурсів, присвячених фразеології слов’янських мов та граматичному керуванню у слов’янських мовах. Під керівництвом І. Теплякова захистили дисертації Вальчук В. А., Гілецька З. І., Кравчук А. М., Крайчинська Г. В., Осташ Л. Р., Моторний О. А. Серед наукових інтересів І. Теплякова були фразеологічна семантика, мовна картина світу, лексикологія. Для співробітників кафедри та для рідних Іван Михайлович назавжди залишився серйозним та методичним дослідником, талановитим педагогом, порадником, людиною з почуттям гумору та добрим другом. Вічна пам’ять.