Відкрита лекція до Дня рідної мови

19.02.2023 | 14:20

Шановні колеги!

Запрошуємо на відкриту лекцію до Дня рідної мови на тему «Мовна свідомість українських студентів під час війни. Конструкція національної ідентичності».

Запрошений лектор –  Павел Левчук, доктор гуманітарних наук у галузі мовознавства, ад’юнкт відділу мовознавства Інституту славістики Польської академії наук, засновник та перший координатор курсів польської мови для українців та української мови для поляків в Інституті славістики ПАН (березень-серпень 2022). Павел Левчук бере активну участь у сертифікаційних іспитах із польської мови як іноземної. Його книга «Trójjęzyczność ukraińsko-rosyjsko-polska Ukraińców niepolskiego pochodzenia» (Kraków 2020) була номінована на Нагороду імені Єжи Ґедройця в Університеті Марії Кюрі-Склодовської та отримала відзнаку в Конкурсі імені Мелетія Смотрицького у Варшавському університеті.

Подія відбудеться 23 лютого 2023 року о 13.30.

Формат — змішаний (231 авд. + zoom). Покликання – у мережах.