Запрошення до участи у ІІ Міжнародній мультидисциплінарній студентській інтернет-конференції “Мозаїка наукової комунікації”

16.03.2023 | 13:29

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь

у  ІІ Міжнародній мультидисциплінарній студентській інтернет-конференції

«МОЗАЇКА НАУКОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ»,

яка відбудеться 4 травня 2023 р.

у Львівському національному університеті імені Івана Франка

До участи в конференції запрошуємо

аспірантів, магістрантів, студентів українських та закордонних закладів вищої освіти!

Форма участи у конференції:  публікація тез (2 стор.) і виступ у форматі флешток, обговорення відбуватиметься у Telegram.

Роботу конференції плануємо за такими напрямами українознавства:

1. Філологія.
  2. Історія.
  3. Етнологія.
  4. Культура i мистецтво.
  5. Педагогіка.
  6. Філософія.
  7. Психологія.

Матеріали приймаємо до 27 квітня 2023 р. (включно) в електронному вигляді на електронну адресу science.studphil@gmail.com

До дня конференції плануємо випустити е-збірник студентських наукових робіт «МОЗАЇКА НАУКОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ», де будуть вміщені тези доповідей учасників конференції.

Електронні матеріали (програма та збірник тез) буде розміщено в Telegram-каналі конференції.

Кожен учасник отримає повідомлення з деталями про проведення конференції, а згодом і сертифікат про участь на електронну адресу, вказану у заявці!

Заповнити заявку https://forms.gle/KUB1Uskwhci7zG6F8

Оргкомітет