Запрошення до участи у “Welcome Week!”

30.09.2022 | 06:07

Дорогі студенти!

Наша alma mater настільки цікава й таємнича, що за місяць навчання ви точно не встигли пізнати геть усе! А тому, організовуємо традиційний для Львівського університету “Welcome Week”!

Welcome week 2022 – яскраве знайомство з Львівським національним університетом імені Івана Франка! Але окрім класних емоцій, кожен учасник отримає безліч корисної інформації, зокрема дізнається більше про структуру Університету, куди бігти, якщо потрібен студентський, до кого звертатись з питань соціальної стипендії чи як відновити доступ до корпоративної пошти.

Цьогоріч “Welcome week 2022” триватиме з 10 по 13 жовтня у змішаному форматі.

Упродовж заходу на студентів чекають зустрічі з різноманітними підрозділами університету, майстер-класи, виступи студентських колективів, екскурсії головним корпусом, бібліотекою і не лише!

Для участі у заході потрібно зареєструватися за покликаннями, поданими нижче.

Welcome week на факультетах

Філологічний факультет, філософський факультет, Наукове товариство студентів ЛНУ ім. І. Франка
13.10.2022, 18.00 «МолоДвіж Центр» або Наукова бібліотека, ще вирішують.
Осінній літературно-акустичний вечір.

Хімічний факультет
12 жовтня о 15:00 – Онлайн-презентація студентських організацій хімічного факультету студентам першого курсу

13 жовтня о 15:00 – Онлайн-зустріч зі студентами “Хімічний факультет Львівського Університету в майбутньому України”

Факультет педагогічної освіти
13 жовтня о 15:00 – Кіноперегляд фільму «Жива» за участю режисера В. Правосудова та учасників кінопроцесу в 50 ауд (актова зала на 3 поверсі), Туган-Барановського, 7

Біологічний факультет

10 жовтня, 16:00 – захід “Дебют першокурсника” (місце: 333 авдиторія, вул. Грушевського, 4).

12 жовтня, 16:00 – онлайн-засідання клубу ДНК (дискусійно-наукового клубу) на тему: “Вакцинація. За і проти.”

13 жовтня, 15:00 – літературно-музичний вечір “Стрілецька і повстанська пісня” (місце: 333 авдиторія, біологічний факультет)

Загальна форма реєстрації.

Ми чекаємо на кожного!