“Осінній вернісаж”

11.10.2017 | 08:37

10 жовтня 2017 року у приміщенні Першої львівської медіатеки відбувся літературно-акустичний вечір “Осінній вернісаж”.

Власними поетичними й прозовими рядками, співаною поезією студенти філологічного факультету намалювали й подарували усім слухачам надзвичайно теплий, яскравий, змістовний портрет золотої пори року – чуттєвої, соковитої і львівської. Вірші, якими щиро ділилися з присутніми юні літератори, студенти усіх курсів, були про глибокі й світлі почуття, про сприйняття себе в осені й осені в собі, про вдячність за кожну прожиту мить.

Мелодійною мережкою поміж гафтом поезій стали авторські пісні гурту “SUNTIME”. Виконавська майстерність і гармонія голосів дуету Олександра Ковальчука та Богдана Сарневського обрамили вечір осінніми ритмами й нотами – дощові краплі смутку швидко висохли на гарячому листі оспіваних почуттів.

Ліричне й життєствердне спілкування зігріло у негоду вірою, любов’ю, відчуттям справжньої осені.