Презентація фольклористичних польових досліджень Кафедри української фольклористики імені акад. Філарета Колесси

24.11.2015 | 20:01

24 листопада 2015 року
у рамках наукового семінару “Актуальні проблеми української фольклористики” відбулася презентація фольклористичних польових досліджень Кафедри української фольклористики імені акад. Філарета Колесси.

Кафедра української фольклористики імені акад. Філарета Колесси щороку організовує три фольклористичні експедиції у різні регіони України зі студентами філологічного факультету спеціалізації “фольклористика” (першого, другого і третього курсів).

Цьогоріч відбулися фольклористичні експедиції у таких регіонах України:

1. Гуцульщина (Східна Гуцульщина) – Путильський район Чернівецької області. Осідок експедиції – село Розтоки; учасники – студенти-фольклористи першого курсу (група ФЛу-16); керівники експедиції – доц. Андрій Вовчак, асист. Ірина Федун.
  2. Гуцульщина –  Тячівський район Закарпатської області. Осідок експедиції – село Усть-Чо́рна (нім. Königsfeld); учасники – студенти-фольклористи третього курсу (група ФЛу-36); керівники експедиції – доц. Лілія Підгорна, доц. Оксана Олійник.
  3. Покуття – Городенківський район Івано-Франківської області. Осідок експедиції – село Чернелиця; учасники – студенти-фольклористи другого курсу (група ФЛу-26); керівники експедиції – доц. Святослав Пилипчук, асист. Богдана Олейко.

Учасники експедицій (викладачі та студенти) презентували зібрані фольклорно-етнографічні матеріали, а також поділилися своїми враженнями про перебіг експедицій, цікаві зустрічі.