Актуальна інформація щодо вакцинування викладачів та працівників Університету 9-10 листопада 2021 року

08.11.2021 | 16:34

Шановні колеги!

Повідомляємо, що продовжується кампанія з вакцинування викладачів та працівників Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вакцинування здійснюють вакцинами Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca.

Вакцинування – у Медпункті Університету (головний корпус, вул. Університетська, 1, аудиторія № 067, телефон 239-42-46), у вівторок (9 листопада) та середу (10 листопада) з 10:00 по 15:00.

Щеплення проводитиме мобільна бригада 5-ої Міської клінічної лікарні м. Львова.

Усі охочі повинні мати з собою паспорт, ідентифікаційний номер (або е-документи у застосунку  Дія) та посвідчення працівника Львівського національного університету імені Івана Франка.

!!! Вакцинування у ці дні здійснюватиметься виключно для працівників ЛНУ ім. Івана Франка.

джерело