Андріївські вечорниці по-бойківськи

09.12.2017 | 16:09

Львівське товариство “Бойківщина”, Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (“Шевченківський гай”), Кафедра музичної фольклористики (Львівська музична академія імені Миколи Лисенка), Кафедра української фольклористики імені академіка Філарета Колесси  і Кафедра етнології (Львівський університет імені Івана Франка)

проводять 12 грудня 2017 року андріївські вечорниці у форматі майстер-класу.

Учасники майстер-класу спробують реконструювати традиційні бойківські вечорниці на Андрія – одні з найбагатших обрядодіями і найкраще збережених у західноукраїнському регіоні.

У мальовничому Бойківському регіоні Музею народної архітектури і побуту у Львові запалять символічне Андріївське вогнище із “воколотів”, лунатимуть приспівки, пісні, ладканки і навіть вівкання, і звісно – дівчата ворожитимуть на майбутню долю.
І все це модеруватимуть автохтонні носії традиції з Бойківщини.

Місце проведення: Хата із села Шандровець (Турківського району Львівської області), Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (“Шевченківський гай”)
Початок о 14.30 год.
Дрес-код: стрій чи бодай вишиванка
Оплата: загальний квиток у Музей