Cеред студентів філологічного факультету визначено переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

28.04.2023 | 13:40

У п’ятницю, 28 квітня 2023 р., на філологічному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова і література». У ній узяли участь студенти 1-3 курсів та магістри.

Переможцем студентської олімпіади зі спеціальності «Українська мова і література» на філологічному факультеті стала Вікторія Савка, студентка групи Флу-32, яка набрала найбільшу кількість балів. Друге і третє місце зайняли Соломія Тимків (Флу-13) і Марія Мазур (Флу-23).

Деканат філологічного факультету та члени журі вітають призерів олімпіади і бажають молодим філологам подальших успіхів! Також висловлюємо вдячність доцентові Катерині Щепанській та асистентові Лілії Бомко за допомогу в написанні завдань для учасників студентської олімпіади.