Чергове засідання наукового франкознавчого семінару «Перехресні стежки»

18.02.2022 | 19:13

Шановні колеги,

22 лютого 2022 року о 15.15 год.

відбудеться чергове засідання наукового франкознавчого семінару «Перехресні стежки»!

Доповідач: Любомир Бораковський – кандидат філологічних наук, доцент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, в. о. декана факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.

Тема: «Оповідання Івана Франка “Хома з серцем і Хома без серця” – художньо-інтерпретаційний та дидактичний виміри».

У центрі доповіді дискусія про оповідання Івана Франка “Хома з серцем і Хома без серця”, про художні особливості цього невеликого, але, на думку доповідача, літературно вартісного твору, про можливі його ідейно-естетичні інтерпретації та потенціал практичного використання на заняттях зі студентами. При цьому розглядатимуться і первинний німецький текст, і його авторський переклад українською мовою, контексти творення та [потенційної] рецепції сучасниками Івана Франка та теперішнім читачем.
До семінару можна долучитися за покликом:

Passcode: 3a5jmN