Черпаємо нові ідеї викладання польської мови

17.03.2023 | 09:57

13 і 15 березня 2023 року студентки магістратури денної і заочної форм навчання, четвертокурсниці бакалаврату польської філології, аспірантки, а також викладачі кафедри (Ольга Туз, Андріана Левицька-Хома, Алла Кравчук) узяли участь в лекціях д-ра Єжи Ковалевського, багаторічного партнера кафедри в організації полоністичних заходів, у минулому – лектора польської мови в ЛНУ імені Івана Франка, який представив слухачкам, зацікавленим полоністичною лінгводидактикою, нові ідеї викладання польської мови у пов’язанні з глибоким пізнаванням (і відчуванням) польської культури. Захопливий зміст, невимушена і приязна атмосфера лекцій наштовхнули львівських полоністів різних поколінь на роздуми й свіжі ідеї у сучасній методиці викладання польської мови.