“Діалог з роботодавцями”. Новий проєкт

20.11.2021 | 17:44
На зображенні може бути: ‎текст «‎далог 3 роботодавцями будь микробологом! 22 листопада o 13:00 DANONE HEALTH DEVA CLINIQUE технолаб хлбпром бпром льввський унверситет enzym م‎»‎
Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом ЛНУ ім. І. Франка презентує для вас новий проєкт – “Діалог з роботодавцями”.
Це практичні зустрічі студентів, аспірантів та викладачів із представниками компаній-роботодавців, які також є стейкхолдерами освітніх програм.
Метою проведення таких зустрічей є:
✅ налагодження діалогу між Університетом, студентами та бізнес-середовищем для кращого усвідомлення цінності одне одного;
✅ інформування про відкриті вакансії, профілі професій і запити роботодавців до вмінь і навичок працівників, які стрімко змінюються;
✅ посередництво у встановленні прямих контактів бізнесу з факультетами та кафедрами;
✅ формування у студентів навичок, необхідних для успішного працевлаштування, кар’єрного розвитку та старту підприємницького успіху.
📅 Перша зустріч у рамках проєкту “Діалог з роботодавцями” відбудеться 22 листопада 2021.
Тема зустрічі:
«Бути мікробіологом!»
Програма заходу та запрошені учасники:
🔹13.10 Духмич Наталія Андріївна – “Данон” в Україні.
🔹13.40 Почапінський Олексій Дмитрович – ТОВ “Дева клініка” (м. Київ).
🔹14. 00 Касюхнич Галина Володимирівна – ПрАТ «Концерн Хлібпром».
🔹14.20 Новосядла Зоряна Михайлівна – ПрАТ «Компанія Ензим».
🔹15.00 Кіш Надія Миколаївна – ДУ “Львівська обласна фітосанітарна лабораторія”.
🔹15.20 Сегін Тетяна Богданівна –ї ТзОВ «Технолаб»
Такі зустрічі будуть проводитись в онлайн форматі щомісяця в залежності від зацікавленості факультетів та компаній-роботодавців.