“Діалоги ПЕРЕМОГИ”: зустріч із Максимом Перев’язком

13.10.2023 | 14:12

12 жовтня 2023 року за сприяння  Центру соціального розвитку та громадських ініціатив та Первинної профспілкової організації студентів Університету на філологічному факультеті відбулася зустріч в рамках проєкту “Діалоги ПЕРЕМОГИ”. На зустріч до студентів завітав Максим Перев’язко (сержант, командир відділення Національної гвардії України оперативного призначення, учасник бойових дій, який з квітня 2014-го  захищає Україну. Лауреат проєкту “Пісні війни” і “Пісні народженні в АТО”). Привітав присутніх і розпочав діалог проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, професор Володимир Качмар. Максим Перев’язко промовляв до студентської молоді словами пісень, емоціями реальних боїв, сумом від втрат, радістю від здобутих перемог. З екрану до авдиторії заходили в гості бойові побратими – українські Герої.

На благодійному заході проводився збір «Дякую тобі, Захиснику» на прилад нічного бачення для штурмового взводу 3 ОШБР.

Запрошуємо усіх щораз долучатися до волонтерської ініціативи!

Пропонуємо до Вашої уваги світлини Катерини Старушенко з місця події.

Йдемо до перемоги разом!