Дні японської культури

05.04.2024 | 00:41
  20-22 березня 2024 року Студентська рада, Профбюро, Наукове товариство філологічного факультету та Студентська рада фізичного факультету провели в університеті “Дні японської культури”. До організації заходів долучилися також викладачі і студенти кафедри сходознавства.
  20 березня викладач кафедри Олександр Лосєв разом зі студенткою-японісткою 2 курсу Кариною Чемерис провів лекцію на тему зародження та розвитку японської культури. За півтори години коротко розглянули цікаві питання та стереотипи щодо японської культури від давніх часів і до сучасності.
  21 березня Студентська рада фізичного факультету провела захопливу лекцію про секрети японської науки, наприкінці якої усі бажаючі мали змогу покерувати мінідроном.
  22 березня Карина Чемерис провела майстер-клас з оріґамі. У приємній та легкій атмосфері студенти навчилися робити традиційну лілію.