До 150-річчя академіка Філарета Колесси

16.01.2022 | 12:25

У рамках ювілейного пошанування 150-ліття академіка Філарета Колесси, патрона Кафедри української фольклористики, організаційний комітет “Колессівських читань” підготував цикл інформаційних банерів.

У грудні 2021 року побачив світ перший банер циклу, приурочений академіку Філяретові Колессі. Банер відбиває віхові моменти становлення, педагогічної та науково-дослідницької праці Філярета Колесси.

Цикл банерів буде розміщено у студентській аудиторії Кафеди української фольклористики імені академіка Філярета Колесси (аудиторія 345), їх також використовуватимуть під час різноманітних закодів Кафедри.

Банер підготовлено за підтримки Львівського конференц-бюро в рамках Програми “Пакет підтримки розвитку конференц-індустрії у м. Львові”