Доповідь доцента Любові Осташ на Міжнародному мовознавчому семінарі «Spotkania onomastyczne»

01.12.2021 | 21:24

29 листопада 2021 року доцент кафедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького Львівського національного університету імені Івана Франка Любов Осташ виголосила доповідь під назвою «Реєстр Війська Запорозького 1649 року – унікальна пам’ятка української історичної антропонімії» в рамках Міжнародних мовознавчих семінарів «Spotkania onomastyczne». Семінари адресовано студентам, аспірантам і всім зацікавленим запропонованою проблематикою. Вони становлять важливу частину дослідницького проєкту «Spotkania onomastyczne. Badania onomastyki pogranicza polsko-wschodniosłowiańskiego», який  реалізують Варшавський університет, Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні та Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ (Польща). У зустрічі взяли участь студенти, аспіранти та науковці з України (Львів, Чернівці, Житомир), Польщі (Варшава, Люблін), Чехії (Прага).