Доцент кафедри сходознавства А. Мацкевич провів семінар “Досвід успішних акредитацій лінгвістичних ОП”

02.06.2024 | 23:35

🌻30 травня 2024 р. гаранти і члени групи забезпечення ОП “Японістичні студії” та ОП “Близькосхідні студії: перська і турецька мови та літератури (переклад включно)” кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича взяли участь у семінарі “Досвід успішних акредитацій лінгвістичних ОП: семінар за участі експерта НАЗЯВО А. Мацкевича”.
🪶⏳Доцент кафедри сходознавства, експерт Національного агентства з якості вищої освіти Андрій Мацкевич розповів колегам про стратегії успішної підготовки до акредитаційних експертиз лінгвістичних освітніх програм. У межах семінару усі присутні змогли обговорити кращі акредитаційні практики у філологічній галузі, а також поділитися інформаційними матеріалами для створення якісних відомостей самооцінювання, робочих програм, силабусів та освітніх програм.