Електронний довідник “Testuj swój polski! Poradnik dla osób przygotowujących się do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego”

02.02.2024 | 18:41
На завершення проєкту „Testuj swój polski na Litwie! Upowszechnienie systemu certyfikacji polszczyzny za granicą” полоністи Вроцлавського, Вільнюського та Львівського університетів створили електронний довідник “Testuj swój polski! Poradnik dla osób przygotowujących się do egzaminu certyfikatowego z języka polskiego jako obcego”. Проєкт відбувся під патронатом Національної агенції академічних обмінів у січні-грудні 2023 року.
З кафедри польської філології філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка участь узяли проф. Алла Кравчук, доц. Оксана Лозинська та доц. Юлія Стефанишин. Керівник проєкту – д-р. Анна Бужинська-Каменецька.