EU Career Day | День кар’єри ЄС 2022

23.09.2022 | 11:59

Шановні студенти!

Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку спільно із Інформаційним Центром ЄС організовує  EU Career Day | День кар’єри ЄС 2022.

Подія відбудеться 18-20 жовтня 2022 року в онлайн форматі.

Метою проведення Дня кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.

Просимо вас долучатися !

Адже на учасників чекає цікава панельна дискусія “Професійний розвиток та європейська інтеграція”, тренінги, презентації, ярмарок вакансій, розіграші, конкурси, нетворкінг і багато іншого.
Також буде відбуватися онлайн-презентація компаній-учасників.
Представники компаній – роботодавців поділяться інформацією щодо можливостей працевлаштування, практики та стажування у офісах компанії.
Компетентні спікери  проведуть онлайн-тренінги на тематику, яка цікава для студентів.
Крім того, на основі матеріалів панельної дискусії та тренінгів, буде розроблено онлайн-анкету. Відповідно до отриманих результатів (не менше 75% правильних відповідей) у вас буде можливість отримати Сертифікат учасника Дня кар’єри ЄС.
Форма реєстрації для учасників:

Сподіваємося на вашу участь та підтримку нашої події!

З повагою –

фахівець Відділу кар`єрного розвитку та
співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку

Оксана Бенсь