“Фандрейзинг для української науки”: вебінар

12.11.2021 | 07:32
Відділ розвитку та фандрейзингу Університету готує серію вебінарів для педагогів та науковців про можливості професійного розвитку та участі у різноманітних програмах.
📅Перша онлайн зустріч на тему “Fundraising for Ukrainian Science” (“Фандрейзинг для української науки”), відбудеться 18.11.2021 о 16.00
🗣️ Спікер: Максим Ярема з Федеральної вищої технічної школи Цюриха (Швейцарія).
🔹Здобув ступінь магістра хімії у Львівському національному університеті ім. Івана Франка у 2007 р.
🔹З 2008 по 2012 рр. працював у докторантурі в Університеті Йоганна Кеплера Лінц (Австрія) під керівництвом проф. В. Хейса.
🔹У 2012 р. приєднався до наукової групи проф. М. В. Коваленка в Євро-Середземноморській парламентській асамблеї як стипендіат Марії-Кюрі.
🔹З 2013 р. працює в Інституті електроніки при Федеральній вищій технічній школі Цюриха, де отримав стипендію SNSF Ambizione у 2016 р. (дослідницька група проф. В. Вуда) та стартовий грант Європейської дослідницької ради у 2019 р.
🔹З січня 2020 р. Максим – доцент в Інституті електроніки при Федеральній вищій технічній школі Цюриха, де він очолює лабораторію хімії та дизайну матеріалів.
Долучайтеся, щоб дізнатися більше про можливості для науковців!
Реєстрація на вебінар за посиланням:
На зображенні може бути: 1 особа та текст «вддлрозвитку розвитку та фандрейзингу "фандрейзинг для укра"нсько" науки" 18.11/16:00 онлайн сп.кер: максима ярема, ETH Zürich»