Гостьова лекція професора Університету Миколая Коперника в Торуні Малґожати Ґембки-Воляк

24.10.2023 | 10:07

Наприкінці жовтня стартував річний науково-дидактичний проєкт між трьома полоністичними осередками з України і Польщі: Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним університетом імені В. Каразіна та Університетом Миколая Коперника в Торуні. 20 жовтня 2023 року професор Університету Миколая Коперника в Торуні Малґожата Ґембка-Воляк розпочала цикл наукових зустрічей і для викладчів, студентів кафедри польської філології прочитала гостьову лекцію на тему: Język prawny a język ogólny: podobieństwa i różnice”. Відома польська лінгвістка представила синтаксичні та лексичні особливості польської мови у текстах законів та розпоряджень, зокрема наголосила на семантичних відмінностях мовних одиниць, ужитих у функціональних різновидах мови.