Гостьові лекції професорки Галини Мацюк у Ягеллонському університеті (Краків)

25.04.2024 | 22:33

12 квітня 2024 і 24 квітня 2024р. на запрошення кафедри польсько-українських відносин, що на факультеті міжнародних відносин Ягеллонського університету,  відбулася онлайн зустріч проф. Г. Мацюк  зі студентами в рамках  двох курсів:  «Посттоталітарні суспільства» та  «Сучасна мовна політика в Україні». На першій зустрічі  12 квітня об’єктом аналізу  був процес перейменування громадського простору в Україні під час трьох етапів російсько-української війни.  На другій лекції 24 квітня доповідачка розглянула законодавчі ініціативи щодо статусу та функцій державної мови в України в широкому контексті законодавчого поля  щодо інших мов, що викликано євроінтеграційним процесом. Проблематика лекцій викликала жваве обговорення у присутніх в аудиторії студентів, які, звісно, відвідують пари тільки офлайн.