Гостьова лекція професора Університету Миколая Коперника Рафала Мочкодана

02.11.2023 | 11:26

Вечір п’ятниці 27 жовтня для полоністів Львівського і Харківського університетів був дуже насиченим. У межах науково-дидактичного проєкту (Львів – Торунь – Харків) наступну гостьову лекцію виголосив професор Університету Миколая Коперника в Торуні – Рафал Мочкодан. Науковець і відомий у Польщі та поза її межами дослідник міграційної літератури запропонував слухачам доповідь на тему: “Zadania literatury w ujęciu polskich noblistów (Miłosz – Szybmorska – Tokarczuk)”. Професор УМК розповідав про особливості сприйняття і розуміння літератури та її завдань трьома польськими нобелівськими лауреатами, які отримали нагороду в кінці 20 – на початку 21 століття. Так, презентація стосувалася творчості та поглядів Чеслава Мілоша, Віслави Шимборської та Ольги Токарчук.