Гостьова лекція професора Університету Миколая Коперника в Торуні Малґожати Ґембки-Воляк (частина 2).

02.11.2023 | 11:25

27 жовтня викладачі та студенти кафедри польської філології мали нагоду взяти участь у наступній гостьовій лекції професора Університету Миколая Коперника в Торуні Малґожати Ґембки-Воляк. До цього виступу долучилися також студенти Харківського національного університету ім. В. Каразіна та слухачі курсу з практичної лінгвістики УМК. Науковиця представила другу частину запропонованої раніше теми – “Język prawny a język ogólny: podobieństwa i różnice”, у якій – окрім семантичної специфіки польської юридичної мови – представила судову систему Польщі, польські правничі професії, особливості судового та цивільного проваджень. Лекція охоплювала також практичну складову, де в інтерактивній формі студентам пропоновано виконувати різноманітні онлайн-завдання (напр., із мовного етикету в польських судах).