Серія майстер-класів із креативного письма від професора Університету Миколая Коперника в Торуні Рафала Мочкодана

02.11.2023 | 12:07

Ділимося фото із майстер-класу «Креативне письмо», який у межах наукового-дидактичного проєкту провів професор Університету Миколая Коперника в Торуні Рафал Мочкодан. Запропонований лектором тренінг складався із двох частин. 24 жовтня, під час першої зустрічі, викладачі та студенти кафедри польської філології у формі діалогу обговорювали різноманітні творчі ідеї на початок уроків польської мови та літератури у початковій та середній школах, а також під іншим кутом читали казку «Червона шапочка» та намагалися зрозуміти «dlaczego małpy jedzą banany», a «zebry są w paski». А вже 31 жовтня слухачі із ентузіазмом намагалися «розгадати» оповідання С. Мрожека «Mały przyjaciel», вирішуючи долю «staruszka», «bohatera» i «kota». Учасники майстер-класу під креативним наставництвом досвідченого літератора жваво роздумували і дискутували про те, «Чим є добра література?». Наостанок кожен зі слухачів старався знайти відповідь – «Що літературний текст говорить нам про нас самих?».