Інформація щодо вакцинування працівників Університету другою дозою вакцини AstraZeneca

01.07.2021 | 23:08

Шановні колеги!

До Вашої уваги – інформація lnu.edu.ua:

З понеділка 5 липня 2021 року стартує вакцинація другою дозою вакцини AstraZeneca!

Вакцинування працівників Університету відбуватиметься виключно за попередньо визначеним графіком, якого просимо ретельно дотримуватися.

Працівники Університету, які отримали першу дозу вакцини 8 та 9 квітня 2021 року, повторно вакцинуватимуться у понеділок 5 липня.

Вакцинованих першою дозою 12-13 квітня запрошуємо пройти вакцинацію другою дозою 6 липня.

Відповідно вакциновані 14 квітня мають повторно вакцинуватися 7 липня.

Кожному, хто отримав першу дозу 15 квітня, потрібно прийти на вакцинацію 8 липня.

Вакцинування відбуватиметься у приміщенні географічного факультету за адресою вул. Дорошенка, 41 (ауд. № 7).

У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до відповідальних за вакцинування у структурних підрозділах, а також надсилати листи на електронну пошту svitlana.kalitovska@lnu.edu.ua.