Інформація щодо вакцинування працівників Університету вакциною «Moderna»

21.07.2021 | 18:56

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що в п’ятницю, 23 липня 2021 року, продовжиться добровільна вакцинація працівників Університету. Для вакцинування працівників Університету, які досі не були охоплені попередніми хвилями вакцинації, пропонується вакцина «Moderna».

Вакцинування традиційно здійснюватиметься виїзною мобільною групою.

Просимо керівників факультетів, коледжу та підрозділів Університету подати списки працівників, які бажають добровільно вакцинуватися, до 17.00. 21 липня 2021 року.

Орієнтовний графік вакцинації для працівників факультетів та підрозділів Університету буде повідомлено 21 липня 2021 року до 19.00.

Водночас повідомляємо, що друга доза вакцини «Moderna» буде доступною для працівників Університету не раніше, ніж через 28 днів від дати отримання першої дози. Просимо відразу планувати свою присутність на відповідний день повторного вакцинування.

Наголошуємо, що один флакон вакцини розрахований на 15 осіб. Це означає, що групи формуватимуться на зазначену кількість осіб. Відтак, на меншу кількість присутніх  наприкінці кожного дня вакцинації флакони не відкриватимуться. Особи, які не пройдуть вакцинацію наприкінці поточного дня через відсутності  комплектної групи, матимуть можливість вакцинуватися наступного дня першими.

Вакцинування відбуватиметься у приміщенні географічного факультету за адресою вул. Дорошенка, 41 (ауд. № 7) з 10.00 до 15.00.

З кожного підрозділу (факультету)  просимо обов’язково призначити відповідальну особу (декан або заступник декана), яка контролюватиме процес вакцинації працівників підрозділу (факультету).

У разі виникнення додаткових запитань, просимо звертатися до відповідальних за вакцинування у структурних підрозділах, а також надсилати листи на електронну пошту svitlana.kalitovska@lnu.edu.ua.

джерело