Інновативний підхід до вивчення слов’янської мови як іноземної

19.03.2024 | 17:27

15 березня 2024 року студенти-славісти, які навчаються на різних курсах (бакалаврат та магістратура), разом із викладачами катедри слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького, взяли участь у лекції на тему «Інновативний підхід до вивчення слов’янської мови як іноземної», яку провела Ірина Романчук, стейкхолдер словакістів, випускниця нашої катедри, засновниця і керівниця онлайн школи словацької мови «Po slovensky». Її школа є офіційним членом європейського Центру інновацій «Learn&lead».

Ірина Романчук поділилася власним досвідом викладання, ознайомила присутніх з новими підходами до вивчення слов’янських мов, дала студентам свої рекомендації щодо особливостей навчання і мотивування учнів / студентів.

Дякуємо за цікаву, мотивуючу лекцію, а студентам за активну участь! З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

#Словацька_мова_та_література_ЛНУ

#Чеська_мова_та_література_ЛНУ