Кафедра теорії літератури та порівняльного літературознавства запрошує до вступу до аспірантури

29.06.2023 | 19:46
Кафедра теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує до вступу до чотирирічної аспірантури за напрямками “теорія літератури” та “порівняльне літературознавство”. Кафедра пропонує очну (денну і вечірню) й заочну форми навчання.
Підготовка аспірантів здійснюється, зокрема, у таких ділянках (але не обмежується ними):
– історія теоретичної думки ХІХ-ХХ століть
– літературознавча теорія й методологія кінця ХХ – початку ХХІ століття
– теорія й історія літературної критики
– літературознавча думка в Україні
– українська література ХІХ-ХХ століть: критичний перегляд
– сучасна українська література: критика й концептуалізація
– антична спадщина у літературній традиції
– українська література у слов’янському, європейському та світовому контексті
– проблеми перекладознавства
– наратологія
– рецептивна естетика