Конференція «Мова, культура і суспільство» (14.12.2021)

13.12.2021 | 23:09

14 грудня 2021 р. о 10.30 розпочинає роботу міжнародна конференція «Мова, культура і суспільство», співорганізаторами якої є Львівський національний університет імені Івана Франка, Варшавський, Вроцлавський та Белградський університети.

Зі словами привітання на пленарному засіданні виступить почесний гість – декан філологічного факультету Роман Крохмальний. У складі доповідачів – старший викладач Леся Антонів, доцент Любослава Асіїв, доцент Соломія Бук, к.ф. н., асистент Оксана Бутковська, доцент Ірина Збир, доцент Лариса Гонтарук, професор Галина Мацюк, доцент Адріана Чучвара, доцент Христина Щепанська.

У центрі уваги конференції багатогранний образ української мови в суспільному дискурсі і нові аспекти лінгвістичної інтерпретації зв’язків між мовою, культурою та суспільством.

Програма конференції в рубриці «Конференції» на сторінці кафедри загального мовознавства