Про конкурс на здобуття Літературної премії імені Романа Гамади

30.06.2022 | 17:09
Львівський національний університет імені Івана Франка
та  Львівська обласна організація НСПУ
оголошують конкурс на здобуття
на 2022 рік для відзначення письменників у номінації «переклад».
Премія має всеукраїнський статус.
Присудження Премії передбачено двом авторам за переклади з різних мов. Рішення журі затверджують ухвалами секретаріату НСПУ та Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка і публікують у пресі.
На здобуття Премії приймають високохудожні завершені переклади у вигляді книги або в окремих випадках знакові публікації в часописі «Всесвіт», оприлюднені протягом останніх п’яти років (не пізніше 31 липня поточного року).
Пропозиції щодо відзначення Премією подають до 10 вересня поточного року на адресу кафедри сходознавства імені професора Ярослава Дашкевича Львівського національного університету імені Івана Франка.
Твори, висунуті на здобуття Премії, подаються у 3-х примірниках на ім’я журі разом з листом-клопотанням творчих спілок, бібліотек, наукових установ, університетів, відомих професорів, письменників-перекладачів, видавництв, творчих об’єднань чи окремих осіб, що їх висувають. У листі-клопотанні зазначається прізвище, ім’я та по-батькові здобувача, назва твору, час його публікації та коротка характеристика, місце публікації. Премія не присуджується посмертно.
Лавреати отримують дипломи переможців та грошову винагороду. Преміальний фонд Премії становить десять тисяч гривень, який може змінюватися.
Премія, як правило, вручається 30 вересня поточного року, в день народження Романа Гамади.
Всі матеріали на здобуття Премії просимо надсилати на адресу:
79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, Львівський Національний університет імені Івана Франка, кафедра сходознавства імені проф. Я. Дашкевича, або у львівське відділення Нової пошти №14 на ім’я Надії Вишневської (конт. тел.: 093-607-40 15).