Круглий стіл “Формування якісних та практично орієнтованих ОП”

27.06.2024 | 23:55

27 червня 2024 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл “Формування якісних та практично орієнтованих ОП”, у роботі якого взяли участь перший проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський, керівниця центру забезпечення якості освіти Ірина Іваночко, начальниця відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Ірина Сновидович, декани факультетів, гаранти ОП, делеговані учасники Ради роботодавців від факультетів. Катедру слов’янської філології імені проф. Іларіона Свєнціцького представляла доцентка Зоряна Гілецька, гарант ОП «Словацька мова та література», а також багатолітній стейкхолдер катедри пані Маріанна Маляр, директор центру перекладу «Аспект». Зустріч провели в очному форматі із можливістю долучитися онлайн.

На заході обговорювалися такі основні питання: особливість та практичність ОП, що формується на основі співпраці із роботодавцями; співпраця щодо удосконалення форм практичної і професійної підготовки майбутніх фахівців; практика та стажування здобувачів освіти як один із етапів взаємодії із роботодавцями; гостьові лекції, практичні воркшопи та зустрічі із фахівцями-практиками як один із елементів формування практичного досвіду у здобувачів освіти.